Aktualności

WEBINARUM dla SENIRÓW i OPIEKUNÓW

WEBINARUM dla SENIRÓW i OPIEKUNÓW „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególości przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, zaprasza seniorów i opiekunów na webinarum (seminarium online) „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególości przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing” w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej. Webinarium odbędzie się 4 września 2023 roku (10:00-12:35)

senior

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do ww. formularza:
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83092&p_id=18
Celem webinarium jest zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 1 września 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 1 września 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco
Udział w webinarium jest bezpłatny.

UKNF_Program_webinarium_CEDUR_dla_seniorów_i_ich_opiekunów_04_09_2023_83125.pdf

Jesteś tutaj: Strona główna WEBINARUM dla SENIRÓW i OPIEKUNÓW